Ředitelské volno

Setkání rodin

BĚH PRO ONKOLÁČKY

Slunečná dubnová sobota 24. 4. 2021 byla trochu jiná než ty ostatní - spojili jsme totiž příjemné s užitečným! Příjemná byla procházka a užitečná byla pomoc pro onkologicky nemocné pacienty. V okolí Hrobu u Teplic jsme uskutečnili "Virtuální běh pro onkoláčky". Všichni, kteří chtěli přispět a pomoct, se zaregistrovali, poslali penízky na konto "onkoláčků", vybrali si délku trasy a v sobotu dopoledne vyrazili na vytýčenou cestu polem, loukou, přes potok........Zabloudit se nedalo díky barevným fáborkům a hlad nikdo neměl díky připravenému občerstvení, které čekalo na konci delší i kratší trasy. Spokojené byly nejen děti při plnění úkolů a při získání drobných dárečků, ale i dospělí z pocitu, že pomohli dobré věci. Zaměstnanci Základní školy Novosedlice se zúčastnili v hojném počtu a jistě to nebyl jejich poslední dobrý počin. Děkujeme!!

BĚH PRO ONKOLÁČKY BĚH PRO ONKOLÁČKY BĚH PRO ONKOLÁČKY

Za realizační tým akce: Mirka Petrová a Eva Cmíralová

Němčina nekouše, ani distančně!

Žáci 7., 8. a 9. tříd si vyzkoušeli během dvou březnových pondělků česko-německou jazykovou animaci realizovanou v rámci projetku "Němčina nekouše".

V online hodině ukázaly vyškolené animátorky žákům různé nové hry a aplikace. Žáci si vyzkoušeli také správnou výslovnost německých samohlásek, pozdravy a další zajímavá témata. Žáci byli pochváleni za jejich spolupráci a aktivitu.

Němčina nekouše, ani distančně! Němčina nekouše, ani distančně! Němčina nekouše, ani distančně!
Němčina nekouše, ani distančně! Němčina nekouše, ani distančně! Němčina nekouše, ani distančně!
Němčina nekouše, ani distančně!

Bc. Monika Žižková