VÝZVA 56

Základní škola Novosedlice získala v rámci výzvy číslo 56 EU OPVK (Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost – podpora výuky cizích jazyků v cizích jazycích v zahraničních školách)

Zahraniční jazykově-vzdělávací pobyt pro 10 nejlepších žáků, který byl zcela zdarma.
Žáci strávili 6 skvělých dnů: 20.9. – 26.9.2015 v univerzitním městě Oxford v Anglii, kde na škole MAGNA CARTA COLLEGE absolvovali jazykovou výuku s rodilým mluvčím v rozsahu 9 vyučovacích hodin a seznámili se s významnými reáliemi Londýna, Oxfordu a okolí. Žáci získali certifikát o absolvování výuky.

Účastníci zahraničního zájezdu ZŠ Novosedlice:
Pedagogové: Mgr. Ilona Svobodová, Bc. Míša Lukešová
Žáci 8. a 9.třídy:
A.Horálková, N.Túrbová, L.Steinsdorferová, L.Semerádová, S.Votíková D. Štěpánek, J.Hoffmann, O.Stupka, P.Doležal, D.Komínek

Oxford

Škola v Oxfordu - Magna Carta College Stratford upon Avon - Rodiště Williama Shakespeara Stonehenge
Městečko Bath Oxford Londýn
Buckinghamský palác Cesta trajektem Buckinghamský palác