DEN DĚTÍ 2022

DEN DĚTÍ DEN DĚTÍ DEN DĚTÍ
DEN DĚTÍ DEN DĚTÍ

Netradiční Mezinárodní den dětí 1. stupně v Novosedlicích 2017

Ve čtvrtek 1.6. se na Novosedlické škole konal Mezinárodní den dětí 1. stupně. Tentokrát trochu netradiční formou, mimo hřiště školy. Žáci 9. ročníku připravili 11. stanovišť, na které se žáci dostávali po fáborkách formou „šipkované“. Cesta vedla až do Proboštova a zpět. Cestou žáci hledali poklad, poznávali hmatem věci, plnili test zdatnosti, hráli si s obručemi, přetahovali se na laně, skákali v pytlích apod.

Na stanovišti první pomoci nám paní Petrová Herlitzová a její syn Michal ukázali, jak ošetřit pád ze stromu s otevřenou ranou a zopakovali nám, jak poskytnout první pomoc. Tímto jí moc děkujeme za její čas a pomoc při svátku našich dětí.

V cíli na všechny děti čekalo něco dobrého a zdravého. Dětem se tento den líbil, což je nejdůležitější.

Netradiční  Mezinárodní den dětí  1. stupně v Novosedlicích Netradiční  Mezinárodní den dětí  1. stupně v Novosedlicích Netradiční  Mezinárodní den dětí  1. stupně v Novosedlicích

Mezinárodní den dětí v ZŠ Novosedlice 2016

30. května oslavily děti z 1. stupně ZŠ v Novosedlicích Mezinárodní den dětí. Oslava proběhla tentokrát o dva dny dříve oproti kalendářnímu MDD kvůli odjezdu do školy v přírodě. Žáci z 9. třídy připravili spoustu soutěží a her, asi největší úspěch měl slalom na jízdním kole a přetahování lanem, kde si s žáky zasoutěžili i učitelé. Všechny děti si odnesly spoustu sladkých odměn a jiných dárečků. Děti se také naučily či si zopakovaly důležité věci u stánku s ukázkami první pomoci a také spolu s hasiči z Proboštova a Městskou policií z Dubí.

Mezinárodní den dětí v ZŠ Novosedlice 2016 Mezinárodní den dětí v ZŠ Novosedlice 2016