2. Přípravná třída

Se Sokolem do života

Přípravná třída 02 pravidelně zařazuje aktivity z publikace Se Sokolem do života. Tentokrát nás Sokolík Pepík a zvířátka provázela při tělesné výchově v tělocvičně. Děti si ve skupinkách zkusily být obratné jako opička Hanička, koulely míčem za dozoru ježečka Marečka, na sestavování obrázku z tyčí a švihadel dávala pozor veveruška Věruška, skákaly obratně jako kobylka Emilka a u berušky Danušky jsme si celé cvičení společně zhodnotili.

Se Sokolem do života Se Sokolem do života Se Sokolem do života

Za PT 02 Štěpánka Jičínská

Beseda se zástupcem Městské policie Dubí panem Rösslerem.

Beseda se zástupcem Městské policie Dubí panem Rösslerem. Beseda se zástupcem Městské policie Dubí panem Rösslerem. Beseda se zástupcem Městské policie Dubí panem Rösslerem.

Vyrábíme voňavé vánoční překvapení pro rodiče.

Vyrábíme voňavé vánoční překvapení pro rodiče. Vyrábíme voňavé vánoční překvapení pro rodiče. Vyrábíme voňavé vánoční překvapení pro rodiče.

Svatomartinský týden

Tvoříme, pečeme rohlíčky, vyrábíme podkovy.

Svatomartinský týden Svatomartinský týden Svatomartinský týden
Svatomartinský týden Svatomartinský týden

Počítáme, přiřazujeme, vybarvujeme

Počítáme, přiřazujeme, vybarvujeme Počítáme, přiřazujeme, vybarvujeme Počítáme, přiřazujeme, vybarvujeme

Pavoučí tvoření v PT 02

Pavoučí  tvoření v PT 02 Pavoučí  tvoření v PT 02 Pavoučí  tvoření v PT 02
Pavoučí  tvoření v PT 02 Pavoučí  tvoření v PT 02

Podzimní aktivity v PT 02

Podzimní aktivity v PT 02 Podzimní aktivity v PT 02 Podzimní aktivity v PT 02
Podzimní aktivity v PT 02 Podzimní aktivity v PT 02

Podzimní stezka za zvířátky

Slunečné dopoledne na konci října strávily naše přípravné třídy v přírodě. Zvířátka z projektu „Se Sokolem do života“ je provázela celou cestu, na které děti nacházely a plnily úkoly, protáhly si těla, zopakovaly si to, co se v přípravce zatím naučily, našly poklad, který hlídal Sokolík Pepík a nakonec se venku i nasvačily.

Těšíme se na další úkoly a činnosti, které nachystala Česká obec sokolská.

U dětí má Sokolík Pepík i ostatní zvířátka velký úspěch a do všech aktivit se nadšeně zapojují.

Podzimní stezka za zvířátky Podzimní stezka za zvířátky Podzimní stezka za zvířátky
Podzimní stezka za zvířátky Podzimní stezka za zvířátky

Za přípravné třídy Štěpánka Jičínská

Hrajeme divadlo - pohádka O veliké řepě